ZİN D DIAMOND
ZİN D DIAMOND
SATIŞA SUNULAN PROJELER
Dudullu'nun en prestijli ofis ve ticaret merkezinde satış ve kiralamalarımız başlamıştır. Çekmeköy-Sancaktepe Metro hattının en büyük istasyonun olduğu Yukarı Dudullu Meydanının hâkim noktasında bulun..
Taşdelen’in merkezinde Cardium Alışveriş Merkezinin üzerinde bulunduğu Turgut Özal Bulvarı ile Şile otobanını birbirine bağlayan Sultan Murad caddesi üzerindeki 10 adet dükkan ve 6 adet ofisten oluşan..
Alemdağ'ın Tabela Değeri En Yüksek Binasında Yaşam Başladı...Alemdağ’da ana cadde üzerinde biri 360 m2 lik düz giriş market alanı diğerleri 106m2 lik toplam 8 adet dükkan ve 20 adet ofisten oluşan iş ..
Çekmeköy –Ulubatlı Hasan Caddesi..
Sancaktepe – Sarıgazi havacılar caddesi üzerinde bulunan ve 2 bloktan oluşan iş merkezimizde yatırımcılar için kira getirili ofis ve dükkan satışa sunulmuştur. Bir çok iş koluna hizmet verebilecek öze..
Çekmeköy Mimar Sinan Caddesi üzerinde inşası tamamlanmış olan ZİN D İŞ MERKEZİ II Kiracılı veya boş ofis arayan yatırımcı müşterilerimize sabit gelir getirip ulaşım ve adres kolaylığıyla boş kalmayaca..
Faydalı Linkler :